Zaznacz stronę

 

 

 

WITAJ!

Mam na imię Olga.

Jestem trenerką głosu i wyrazistości mowy, logopedką medialną, terapeutką zaburzeń głosu. Od 12 lat wspieram osoby, dla których głos jest ważnym, jeżeli nie najważniejszym narzędziem pracy.

 

Pracuję z trenerami, coachami, ekspertami zajmującymi się działalnością edukacyjną. Z osobami, których specyfika pracy wymaga doskonałej kondycji głosu oraz mówienia w sposób wyrazisty i angażujący słuchaczy.

 

Moi klienci prowadzą kursy i szkolenia (stacjonarne i online), wykłady, webinary i live’y. Występują na konferencjach i w mediach. Przez wiele godzin dziennie pracują z grupami i/lub z klientami indywidualnymi. Są lub planują być twórcami podkastów i filmów wideo. Chcą świadomie i skutecznie korzystać ze swojego głosu. Zależy im na tym, żeby angażować nim swoich odbiorców, zdobywać ich zaufanie.

 

Osoby, z którymi pracuję nazywają mnie często zaklinaczką głosów. A ja uważam, że na niezawodny głos zapracowały same – ja tylko wskazałam drogę. Co dzięki temu zyskały? Komfort i pełną satysfakcję ze swojej pracy, bo wreszcie mają głos, na którym mogą polegać, który wspiera ich w działaniach zawodowych. Moi klienci z „nowym” głosem i z nową energią rozwijają skrzydła w swoich biznesach. Wzmacniają swój ekspercki wizerunek, skuteczniej sprzedają swoje produkty i usługi. Działają pewniej i odważniej. Także w prywatnym życiu. Zyskują większą świadomość siebie, swojego ciała i oddechu, stają się silniejsi, zdrowsi i szczęśliwsi.

 

Jeżeli czujesz, że Twój głos Cię zawodzi, a Tobie zależy na tym, żeby mówić i być słuchanym z przyjemnością, zapraszam Cię do wspólnej pracy.

 

Możesz przekonać się, jak pracuję podczas BEZPŁATNEJ KONSULTACJI > i przeczytać więcej o mnie i o mojej drodze poniżej.

 

Niech głos będzie z Tobą!

MOJA DROGA


Śpiewam odkąd pamiętam. A odkąd zobaczyłam kultowy dziś musical Metro, moim marzeniem stało się to, by śpiewać właśnie w nim. Kilka lat później Janusz Józefowicz wyłonił mnie z castingu do nowej obsady. Śpiewałam w teatrze Buffo przez pięć lat. Jednocześnie cały czas szkoliłam głos na lekcjach śpiewu i na warsztatach wokalnych. W jednym z telewizyjnych talent show, w którym wcieliłam się w rolę Celine Dion, zostałam zauważona przez Roberta Jansona. Po programie zaproponował mi zaśpiewanie kilku utworów w jego solowym projekcie, a potem udział w promującej płytę trasie koncertowej. To było wspaniałe doświadczenie, ale zadałam sobie wtedy pytanie: czy jestem szczęśliwa? I czy kariera muzyczna to mój wymarzony sposób na życie? Czułam, że ze swoją wrażliwością nie pasuję do show biznesu. Zrobiłam sobie przerwę – wyjechałam z kraju. Miałam rok na przemyślenia, wsłuchanie się w siebie, w swoje uczucia i pragnienia. I podjęłam decyzję, że nie wracam na scenę. Postanowiłam szukać spełnienia poza nią.

 

Miałam już dyplom pedagoga. Zdecydowałam się na studia logopedyczne. Tam odkryłam fascynującą mnie dziedzinę logopedii – emisję głosu. Poczułam, że to jest to! Że to moja droga. Zrobiłam specjalizację z emisji. Intensywnie uczestniczyłam też w licznych warsztatach łączących głos z pracą z ciałem. Myślałam, że dobrze znam swój głos, ale tak naprawdę dopiero teraz zaczęłam go w pełni odkrywać. Zrozumiałam, że głosu nie można traktować jako wyodrębnionego organu i trenować go, jak mięśnie na siłowni. Na jego piękno, siłę i niezawodność pracuje całe nasze ciało. Uświadomiłam sobie, że doskonalenie głosu to doskonalenie siebie. A to często wiąże się z identyfikowaniem i eliminowaniem fizycznych i psychicznych blokad, które w sobie mamy. Bo one w ogromnym stopniu ograniczają nasz głosowy potencjał.

Zaczęłam uczyć. Połączyłam bogate doświadczenie w pracy głosem, moje holistyczne podejście do jego rozwijania z wiedzą i warsztatem logopedycznym. Zrealizowałam pragnienie posiadania pracy, której podstawą jest szczera, oparta na zaufaniu relacja z drugim człowiekiem. Poczułam się wreszcie spełniona.

Dzisiaj nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego z równie wielką pasją. Mam zaszczyt i przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z fantastycznymi, niezwykle ciekawymi ludźmi. Swoje głosy powierzają mi między innymi coachowie, trenerzy, edukatorzy… Osoby, które tak jak ja działają z misją zmieniania świata na lepsze.

Kocham wydobywać z głosów moich klientów naturalne piękno i siłę. Oraz przywracać głosom dobrą formę, gdy z różnych względów przestają służyć swoim właścicielom. Pokazuję, jak mówić bez zmęczenia, wyraźnie i ciekawie. Wszystko po to, żeby moi klienci czuli się wewnętrznie silniejsi. By mówili i byli słuchani z przyjemnością. By realizowali się zawodowo. By mieli głos, który pracuje na ich sukces.

PS. A śpiewania nie porzuciłam na dobre. Śpiewam codziennie ze swoimi córkami – to cudowny sposób na wspólną zabawę, a przy tym doskonałe ćwiczenie dla ciała i głosu. Kocham też piękne mantry, które przywracają mi ukojenie i poczucie wewnętrznej równowagi. Z całego serca polecam.

 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Zarezerwuj miejsce już teraz.

 

ZAREZERWUJ TERMIN