Zaznacz stronę

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj opinie niezwykłych osób, z którymi miałam przyjemność pracować.

 

 

Dzięki Oldze rozwinęłam pakiet kompetencji, których brakowało mi od lat i które będę chciała dalej rozwijać ze względu na to, że są one niezbędne do zachowania zdrowia w mojej pracy i wyposażają w coś jeszcze więcej – w doświadczanie siebie świadomiej oraz w poczucie mocy osobistej, które płynie z brzucha, z lędźwi.

Najcenniejsze umiejętności, jakie zdobyłam w wyniku pracy w kursie „Głos w roli głównej” to: 1) rozpoznanie siły i polubienie swojego głosu bardziej niż wcześniej; 2) bardziej świadome posługiwanie się głosem w kontaktach zawodowych: na spotkaniach biznesowych, podczas prowadzonych wykładów, warsztatów, sesji indywidualnych; 3) większa świadomość mięśniowa twarzy i umiejętność rozluźniania się, zmniejszania napięć szczęki; 4) większa wiara w siebie podczas wystąpień publicznych; 5) wiedza na temat higieny głosu i gardła, którą przekładam na konkretne działania profilaktyczne oraz lecznicze; 6) więcej (U)śmiechu na co dzień; 7) świetna zabawa i nauka, m.in. w jaki sposób rozpoczynać dzień pozytywnie oraz zmniejszać napięcie w ciele.

Olgę cenię sobie za jej pasję do tego, co robi, indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu, ogromną uważność na proces uczenia się grupy i każdego z nas osobno oraz za wiedzę dotyczącą tematu kursu. Olga potrafiła rozpoznać potencjał osobisty głosu każdego z nas, mimo że zajęcia odbywały się w formule skype. Równocześnie dawała nam konstruktywne informacje zwrotne, których zastosowanie pozwoliło mi rozwinąć umiejętności posługiwania się moim głosem w sposób łagodny i efektywny.

Decydując się na współpracę z Olgą, wybierasz wysoką jakość szkolenia, indywidualne, twórcze i metodyczne podejście do odkrywania i rozwijania swojego głosu oraz kontakt z osobą nietuzinkową, autentyczną i inspirującą.

Marta Czepukojć

uczestniczka kursu "Głos w roli głównej", coach, trenerka rozwoju osobistego i zawodowego

„Wiedzieć co robić, robić to, robić najlepiej…” to motto, które wykorzystuję w mojej pracy zawodowej. Wśród wielu moich aktywności zawodowych dużą część stanowi prowadzenie konferencji i szkoleń. Dobre opanowanie sztuki prawidłowego mówienia w mojej pracy jest koniecznością.

Do dnia kiedy to poznałem Olgę, specjalistkę emisji głosu, byłem przekonany, że jestem dobrym mówcą. Teraz wiem, jak bardzo się myliłem. Cykl indywidualnych spotkań prowadzonych przez Olgę był dla mnie wyjątkowym przeżyciem. Poznałem i nauczyłem się stosować szereg umiejętności zdecydowanie poprawiających jakość moich wypowiedzi. Pracowaliśmy nad formą i treścią. Wykorzystanie aparatu mowy, rezonatorów, prawidłowy oddech to tylko niektóre z elementów związanych z prawidłowym brzmieniem głosu. Wygłosy, intonacja, prawidłowe wymawianie głosek i zbitek, to przykłady aspektów związanych z dbałością o wypowiadane treści. Jestem przekonany, że dzięki pracy Olgi moje umiejętności mówcy zdecydowanie się poprawiły.

Dziś wiem już co robić, by skutecznie korzystać z głosu, mojego podstawowego narzędzia pracy. Dzięki temu uczestnicy prowadzonych przeze mnie konferencji i szkoleń z przyjemnością w nich uczestniczą, a ja zapomniałem, czym jest bolące gardło po całym dniu pracy z grupą.

Z wielką przyjemnością i pełnym przekonaniem co do wartości prowadzonych przez Olgę zajęć, polecam je wszystkim osobom wykorzystującym w swej pracy głos.

Marcin Sałek

uczestnik treningów indywidualnych, konsultant, trener, coach

Ten kurs zmienił moje życie, bo teraz czuję się na sali szkoleniowej swobodnie. I już się nie boję, że przestanę mówić. Kiedy prowadzę szkolenia i nie używam mikrofonu, wiem, że potrafię mówić w taki sposób, że głos będzie mi służył. Jeżeli zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie – po prostu go zrób! Na pewno nauczysz się czegoś nowego i na pewno Twój głos będzie Ci za to wdzięczny.

Barbara Lech

uczestniczka kursu "Głos w roli głównej", coach, mówca motywacyjny i trenerka rozwoju osobistego

Kurs pomógł mi niezwykle! Bardzo szybko. I tym byłam zaskoczona. Bardzo szybko polepszyła się moja pewność siebie przy mówieniu, moja artykulacja w różnych językach, moja ekspresja. (…) Kurs daje dużo wiedzy i praktycznych umiejętności, żeby robić dobrze to, na czym Ci zależy. A Olga jest świetną trenerką. Jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie daje poczucie bezpieczeństwa i bardzo zindywidualizowany feedback.

Mariola Wereszka

uczestniczka kursu "Głos w roli głównej", coach

Zanim zaczęłam zajęcia z Olgą, miałam spore problemy z głosem – łamał się, wydobywały się jakieś dziwne dźwięki – nie potrafiłam nad nim zapanować. Ćwiczenia z nią (świetne!) bardzo dużo mi dały, można powiedzieć, że nauczyła mnie mówić, śpiewać na nowo. Czuję, że zawdzięczam jej mój głos. Sama Olga jest sympatyczna, ciepła, ale i stanowcza – znakomita trenerka. Wcześniej byłam kilka razy u foniatrów – wszyscy tylko rozkładali ręce.

Wiktoria Agni Ishida

uczestniczka treningów indywidualnych, instruktorka jogi

Słyszeliście o Pannie Emissio? Imię: Olga.
Superlaska, jak z okładki Vogue’a.
Rok temu poznałem tę dziewczynę,
To prawda, że w poniedziałki zwykła robić do mnie upiorną minę.
Ale tylko przez chwilę.
A cel w tym taki miała,
by grdyka
afatyka
czystym dźwiękiem zadrgała.

Młodzieńcze, zostaw pryszcza, podejdź bliżej na chwilę.
Żeby poderwać dziewczynę, nie wystarczy zrobić mądrą minę.
A więc:
postaw na głosu rozwijanie
wspólne modulowanie
wolne/szybkie oddychanie
A i O wykrzykiwanie
głośne/bezgłośne szeptanie
Już wiesz, że chcesz?
Masz tu krówkę, gumę balonówkę i do Emissio wizytówkę.

Karol Lemański

uczestnik warsztatów i treningów indywidualnych, Sales Support Executive

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Zarezerwuj miejsce już teraz.

 

ZAREZERWUJ TERMIN